Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Procesní inženýr - Pardubice - NÁSTUPNÍ BONUS

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou dílů pro osobní automobily, hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesní inženýr ve slévárně – Pardubice.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Nastavování procesu výrobních linek pro tlakové lití hliníku
  • Zavádění nových projektů do výroby
  • Zvyšování efektivity výrobních procesů
  • Denní užití industriálních principů - Lean, Kaizen, Six sigma.
  • Spolupráce na zavádění automatizace a Industry 4.0
  • Správa + tvorba výkresové dokumentace nástrojů, přípravků
  • Vytváření dokumentace pro nové projekty
  • Komunikace + samostatné vedení svěřených akcí

POŽADAVKY

  • Vzdělání: VŠ/SŠ technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost SolidWorks, AutoCAD
  • Zkušenosti s nastavováním procesů výrobních linek pro tlakové lití hliníku (výhodou)
  • Zkušenosti s automatizací a zaváděním nových projektů do výroby (výhodou)
  • Zkušenosti v oblasti mechaniky, automatizace
  • Aj – na komunikativní úrovni
  • Manuální zručnost
  • Technické uvažování
  • Snahu odhalit kořenovou příčinu problému
  • Schopnost týmové i samostatné práce

NABÍZÍME

  • 13.mzda
  • Věrnostní bonusy až 50.000,- Kč
  • Náborový bonus 100.000,- Kč
  • Měsíční mzda až 70.000,- Kč (záleží na zkušenostech)
  • Bonus za doporučení kolegy/ kolegyně
  • 5 dní zasloužené dovolené navíc
  • Služební telefon
  • Výhodné telefonní tarify
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 3% z hrubé mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Zajištění obědů přímo ve společnosti za pouhých 20,- Kč
  • Možnost dalšího vzdělávání

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV skrze odpovědní formulář. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás